kwtSMS (1.1.0) - en to my translation catalogue (24 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Username
my: အမည်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Logs
my: မှတ်တမ်းများ

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: System
my: စနစ်

en: Recipient
my: လက်ခံရရှိသူ

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ
