kwtSMS (1.1.0) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Actions
nn: Handlingar

en: Language
nn: Språk

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Logs
nn: Logg

en: Message
nn: Melding

en: Password
nn: Passord

en: Category
nn: Kategori

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Help
nn: Hjelp

en: Off
nn: Av

en: Never
nn: Aldri

en: Filter
nn: Filtrer

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Dashboard
nn: Styringspanel
