kwtSMS (1.1.0) - en to oc translation catalogue (34 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Actions
oc: Accions

en: Language
oc: Lenga

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: On
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Login
oc: Identificant

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Logs
oc: Jornals

en: Message
oc: Messatge

en: Password
oc: Senhal

en: Category
oc: Categoria

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Off
oc: Desactivat

en: Never
oc: Pas jamai

en: Filter
oc: Filtrar

en: System
oc: Sistèma

en: Recipient
oc: Destinatari

en: Both
oc: Los dos

en: Template
oc: Modèl

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Logout
oc: Sortir

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd
