kwtSMS (1.1.0) - en to pa translation catalogue (16 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
