kwtSMS (1.1.0) - en to pl translation catalogue (55 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Actions
pl: Akcje

en: Language
pl: Język

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: On
pl: Włączony

en: Logging
pl: Logowanie

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Support
pl: Wsparcie

en: Login
pl: Zaloguj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Logs
pl: Dzienniki

en: Message
pl: Wiadomość

en: Password
pl: Hasło

en: Category
pl: Kategoria

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Frequently Asked Questions
pl: Najczęściej zadawane pytania

en: Off
pl: Wyłączony

en: Never
pl: Nigdy

en: Role ID
pl: ID roli

en: Filter
pl: Filtr

en: Customer
pl: Klient

en: Recipient
pl: Adresat

en: General
pl: Ogólne

en: Sent
pl: Wysłano

en: Both
pl: Oba

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Template
pl: Szablon

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Manual
pl: Ręczne

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Getting Started
pl: Pierwsze kroki

en: Balance
pl: Bilans

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Templates
pl: Szablony

en: User Registration
pl: Rejestracja użytkownika

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Password Reset
pl: Reset hasła

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Not set
pl: Nie ustawiono

en: Verify
pl: Zweryfikować

en: Order canceled
pl: Zamówienie zostało anulowane

en: Connected
pl: Połączony

en: All statuses
pl: Wszystkie statusy

en: Export CSV
pl: Eksportuj CSV

en: SMS Template
pl: Szablon SMS
