kwtSMS (1.1.0) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Actions
ps: چارې

en: Language
ps: ژبه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: Password
ps: پټ توری

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Help
ps: مرسته

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Never
ps: هيڅکله

en: Filter
ps: چاڼ

en: System
ps: سيستم

en: General
ps: ټوليز

en: Both
ps: دواړه

en: Authentication
ps: تصدیق
