kwtSMS (1.1.0) - en to pt translation catalogue (50 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Language
pt: Idioma

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: On
pt: Ligado

en: Logging
pt: Registos

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Support
pt: Suporte

en: Login
pt: Entrar

en: Edit
pt: Editar

en: Date
pt: Data

en: Logs
pt: Registos

en: Message
pt: Mensagem

en: Password
pt: Senha

en: Category
pt: Categoria

en: Settings
pt: Definições

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: Help
pt: Ajuda

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Frequently Asked Questions
pt: Perguntas Frequentes

en: Off
pt: Desligado

en: Never
pt: Nunca

en: Role ID
pt: ID do grupo

en: Filter
pt: Filtro

en: System
pt: Sistema

en: Customer
pt: Cliente

en: Recipient
pt: Destinatário

en: General
pt: Geral

en: Sent
pt: Enviado

en: Both
pt: Ambos

en: Notifications
pt: Notificações

en: Logout
pt: Terminar sessão

en: Features
pt: Funcionalidades

en: Getting Started
pt: Introdução

en: Balance
pt: Saldo

en: Failed
pt: Falhou

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Templates
pt: Modelos

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Test Mode
pt: Modo de Teste

en: API username
pt: API do nome de utilizador

en: Admin
pt: Administrador

en: Order Status
pt: Estado da Encomenda

en: Dashboard
pt: Painel de controlo

en: Not set
pt: Não configurado

en: No templates found.
pt: Modelos não encontrados.
