kwtSMS (1.1.0) - en to ro translation catalogue (45 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Language
ro: Limba

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: On
ro: Pornit

en: Logging
ro: Logare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Support
ro: Suport

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Logs
ro: Loguri

en: Message
ro: Mesaj

en: Password
ro: Parolă

en: Category
ro: Categorie

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Help
ro: Ajutor

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Off
ro: Oprit

en: Never
ro: Niciodată

en: Role ID
ro: ID-ul rolului

en: Filter
ro: Filtru

en: System
ro: Sistem

en: Customer
ro: Client

en: Recipient
ro: Destinatar

en: Sent
ro: Trimis

en: Both
ro: Ambele

en: Template
ro: Șablon

en: Notifications
ro: Notificări

en: Features
ro: Caracteristici

en: Getting Started
ro: Noțiuni de bază

en: Balance
ro: Sold

en: Failed
ro: Eșuat

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Templates
ro: Şabloane

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Date from
ro: Dată de la

en: Admin
ro: Administrator

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: Not set
ro: Nu este setat
