kwtSMS (1.1.0) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Login
se: Logge sisa

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Password
se: Beassansátni

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: Logout
se: Logge eret
