kwtSMS (1.1.0) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Language
si: භාෂාව

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Password
si: මුරපදය

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව
