kwtSMS (1.1.0) - en to sk translation catalogue (46 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Actions
sk: Akcie

en: Language
sk: Jazyk

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Logs
sk: Záznamy

en: Message
sk: Správa

en: Password
sk: Heslo

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Frequently Asked Questions
sk: Často kladené otázky

en: Off
sk: Vypnúť

en: Never
sk: Nikdy

en: System
sk: Systém

en: Customer
sk: Zákazník

en: Recipient
sk: Príjemca

en: General
sk: Všeobecné

en: Sent
sk: Poslať

en: Both
sk: Oba

en: Template
sk: Šablóna

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Commerce
sk: Obchod

en: Manual
sk: Manuálne

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Balance
sk: Zostatok

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Authentication
sk: Overenie

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Test Mode
sk: Testovací režim

en: Admin
sk: Administrátor

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: All statuses
sk: Všetky stavy

en: Order placed
sk: Objednávka zadaná
