kwtSMS (1.1.0) - en to sl translation catalogue (28 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Actions
sl: Akcije

en: Language
sl: Jezik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Login
sl: Prijava

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Unknown
sl: Neznan

en: Never
sl: Nikoli

en: System
sl: Sistem

en: General
sl: Splošno

en: Sent
sl: Poslano

en: Logout
sl: Odjava

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Admin
sl: Skrbnik

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
