kwtSMS (1.1.0) - en to sq translation catalogue (22 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Actions
sq: Veprimet

en: Language
sq: Gjuha

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Filter
sq: Filtri

en: System
sq: Sistemi

en: Recipient
sq: Marrës
