kwtSMS (1.1.0) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Username
sr: Корисничко име

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Login
sr: Пријављивање

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Recipient
sr: Прималац

en: Template
sr: Шаблон

en: Templates
sr: Шаблони
