kwtSMS (1.1.0) - en to sv translation catalogue (54 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Username
sv: Användarnamn

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Language
sv: Språk

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: On
sv: På

en: Logging
sv: Loggning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Login
sv: Logga in

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Logs
sv: Loggar

en: Message
sv: Meddelande

en: Password
sv: Lösenord

en: Category
sv: Kategori

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Help
sv: Hjälp

en: Unknown
sv: Okänd

en: Frequently Asked Questions
sv: Vanligt förekommande frågor

en: Off
sv: Av

en: Never
sv: Aldrig

en: Role ID
sv: ID för roll

en: Filter
sv: Filtrera

en: Customer
sv: Kund

en: Recipient
sv: Mottagare

en: General
sv: Allmän

en: Sent
sv: Skickad

en: Both
sv: Båda

en: Template
sv: Mall

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Logout
sv: Logga ut

en: Manual
sv: Manuell

en: Features
sv: Funktioner

en: Getting Started
sv: Komma igång

en: Balance
sv: Saldo

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Authentication
sv: Autentisering

en: Templates
sv: Mallar

en: User Registration
sv: Användarregistrering

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Test Mode
sv: Testläge

en: API username
sv: API användarnamn

en: Admin
sv: Administrera

en: Order Status
sv: Status för beställning

en: Dashboard
sv: Översiktspanel

en: Not set
sv: Ej inställd

en: Verify
sv: Verifiera

en: Edit Template
sv: Redigera mall

en: Resend code
sv: Sänd koden igen

en: Export CSV
sv: Exportera CSV
