kwtSMS (1.1.0) - en to ta translation catalogue (35 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Language
ta: மொழி

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: On
ta: சரி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Support
ta: ஆதரவு

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Date
ta: தேதி

en: Message
ta: செய்தி

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Category
ta: பிரிவு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Help
ta: உதவி

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Off
ta: இல்லை

en: Never
ta: இல்லை

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: System
ta: கட்டமைப்பு

en: Recipient
ta: பெறுநர்

en: General
ta: பொது

en: Both
ta: இரண்டும்

en: Template
ta: முன் வடிவு

en: Logout
ta: வெளியேறு

en: Getting Started
ta: தொடங்குதல்

en: Failed
ta: தோல்வி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Dashboard
ta: முகப்பு பெட்டகம்
