kwtSMS (1.1.0) - en to tr translation catalogue (50 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Actions
tr: Eylemler

en: Language
tr: Dil

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: On
tr: Açık

en: Logging
tr: Kayıt tutma

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Support
tr: Destek

en: Login
tr: Giriş

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: Logs
tr: Kayıtlar

en: Message
tr: İleti

en: Password
tr: Parola

en: Category
tr: Kategori

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Help
tr: Yardım

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Frequently Asked Questions
tr: Sıkça Sorulan Sorular

en: Off
tr: Kapalı

en: Never
tr: Asla

en: Role ID
tr: Rol ID

en: Filter
tr: Süzgeç

en: System
tr: Sistem

en: Customer
tr: Müşteri

en: Recipient
tr: Alıcı

en: General
tr: Genel

en: Both
tr: İkisi de

en: Phone Number
tr: Telefon

en: Template
tr: Şablon

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Logout
tr: Çıkış

en: Commerce
tr: Ticaret

en: Features
tr: Özellikler

en: Getting Started
tr: Başlangıç

en: Balance
tr: Bakiye

en: Failed
tr: Hata oluştu

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Templates
tr: Şablonlar

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Admin
tr: Yönetim

en: Dashboard
tr: Pano

en: Not set
tr: Ayarlanmamış

en: Default country code
tr: Öntanımlı ülke kodu
