kwtSMS (1.1.0) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Login
ug: كىرىش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: System
ug: سېستىما

en: Recipient
ug: قوبۇل قىلغۇچى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Logout
ug: چېكىنىش

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Balance
ug: بالانس

en: Password Reset
ug: پارولنى قايتا بەلگىلەش

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى
