kwtSMS (1.1.0) - en to ur translation catalogue (23 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Language
ur: زبان

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: On
ur: آن

en: Logging
ur: اندراج

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: Logs
ur: لاگز

en: Message
ur: پیغام

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Category
ur: زمرہ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Help
ur: مدد

en: Filter
ur: فلٹر

en: System
ur: نظام
