Localization client (3.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Language
az: Dil

en: Search
az: Axtarış

en: Save
az: Saxla

en: Text
az: Mətn

en: Contains
az: Tərkibində

en: Close
az: Bağlı

en: Source
az: Mənbə

en: Multilingual
az: Çoxdilli

en: Translation
az: Tərcümə

en: About
az: Haqqında

en: Update settings
az: Parametrləri yeniləyin
