Localization client (3.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: Search
cy: Chwilio

en: Save
cy: Cadw

en: Text
cy: Testun

en: Contains
cy: Yn cynnwys

en: Close
cy: Yn agos
