Localization client (3.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Search
lv: Meklēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Text
lv: Teksts

en: Contains
lv: Satur

en: Close
lv: Aizvērt

en: Source
lv: Avots

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Skip
lv: Izlaist

en: About
lv: Par

en: Update settings
lv: Atjaunināšanas iestatījumi
