Localization client (3.0.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Language
ur: زبان

en: Search
ur: تلاش

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Text
ur: متن

en: Contains
ur: پر مشتمل
