Localization client (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Language
af: Taal

en: Search
af: Soek

en: Save
af: Stoor

en: Source
af: Bron

en: Translate interface
af: Vertaal koppelvlak
