Localization client (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Search
eo: Serĉu

en: Save
eo: Konservu

en: Text
eo: Teksto

en: Translate interface
eo: Traduku interfacon
