Localization client (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Search
gl: Buscar

en: Save
gl: Gardar

en: Text
gl: Texto

en: Contains
gl: Contén

en: Close
gl: Pechar

en: Source
gl: Orixe

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: Translation
gl: Traducción

en: About
gl: Información

en: Translate interface
gl: Traducir interface
