Localization client (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Search
is: Leit

en: Save
is: Vista

en: Text
is: Texti

en: Contains
is: Inniheldur

en: Close
is: Loka

en: Translation
is: Þýðing

en: About
is: Um

en: Translate interface
is: Þýða viðmót
