Localization client (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Search
ta: தேடல்

en: Save
ta: சேமி

en: Text
ta: உரை

en: Close
ta: மூடு

en: Source
ta: மூலம்

en: Multilingual
ta: பன்மொழி

en: Translation
ta: மொழிபெயர்ப்பு

en: About
ta: பற்றி

en: Translate interface
ta: மொழிபெயர்ப்பு இடைமுகம்
