Localization client (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Language
be: Мова

en: Search
be: Пошук

en: Save
be: Захаваць

en: Text
be: Тэкст

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Source
be: Крыніца

en: Translation
be: Пераклад

en: About
be: Аб

en: Translate interface
be: Перакласці інтэрфейс
