Localization client (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Search
hr: Pretraga

en: Save
hr: Spremi

en: Text
hr: Tekst

en: Contains
hr: Sadrži

en: Source
hr: Izvor

en: Translation
hr: Prijevod

en: About
hr: Opis

en: Translate interface
hr: Sučelje prijevoda
