Localization client (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: Search
hy: Որոնել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Translation
hy: Թարգմանություն
