Localization client (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Language
bg: Език

en: Search
bg: Търси

en: Save
bg: Запази

en: Text
bg: Текст

en: Source
bg: Източник

en: Translate interface
bg: Превеждане на интерфейс
