Localization client (8.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Text
ug: تېكىست

en: Close
ug: يېپىش

en: Source
ug: مەنبە

en: About
ug: ھەققىدە

en: Translate interface
ug: تەرجىمە قىلىش
