Terminology (multiple words long strings) (8.x-0.1-alpha2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: double click
af: dubbelkliek

en: Double Click
af: Dubbelkliek

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: Localization
af: Lokalisasie

en: Administrator account
af: Administrasierekening
