Terminology (multiple words long strings) (8.x-0.1-alpha2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: double click
nn: dobbelklikk

en: Double Click
nn: Dobbelklikk

en: Authoring information
nn: Forfattarinformasjon

en: Localization
nn: Lokalisering

en: Administrator account
nn: Administrator-konto

en: Author information
nn: Forfattarinformasjon
