Terminology (multiple words long strings) (8.x-0.1-alpha3) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: double click
ca: doble click

en: Double Click
ca: Doble clic

en: taxonomy terms
ca: termes de taxonomia

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Taxonomy terms
ca: Termes de la taxonomia

en: Authoring information
ca: Informació de l'autoria

en: Author Name
ca: Nom de l'autor

en: taxonomy term
ca: terme de taxonomia

en: Author's website
ca: Lloc web de l'autor

en: Display link
ca: Enllaç de visualització

en: Localization
ca: Localització

en: Verify requirements
ca: Comprova els requisits

en: Administrator account
ca: Compte de l'administrador

en: Author information
ca: Informació de l'autor

en: Database updates
ca: Actualitzacions de la base de dades

en: Taxonomy Term
ca: Terme de la taxonomia

en: Author Merge
ca: Fusió d'autors

en: Author Link
ca: Enllaç d'autor

en: Author ID
ca: ID de l'autor

en: Author Rank
ca: Rang de l'autor

en: Author Type
ca: Tipus d'autor

en: Author Lastname
ca: Cognom de l'autor

en: Author Types
ca: Tipus d'autor

en: Author Address
ca: Adreça de l'autor

en: Author type
ca: Tipus d'autor

en: Author name
ca: Nom de l'autor

en: Administrator role
ca: Rol d'administrador

en: Author textfield
ca: Camp de text de l'autor

en: Author uid
ca: Identificador (UID) de l'autor
