Terminology (multiple words long strings) (8.x-0.1-alpha3) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: double click
gl: dobre clic

en: Double Click
gl: Dobre clic

en: taxonomy terms
gl: termos de taxonomía

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Taxonomy terms
gl: Termos de taxonomía

en: Authoring information
gl: Información do autor

en: taxonomy term
gl: termo de taxonomía

en: Author's website
gl: Sitio web do autor

en: Localization
gl: Localización

en: Verify requirements
gl: Verificación de requisitos

en: Administrator account
gl: Conta de administrador/a

en: Author information
gl: Información sobre o autor

en: Database updates
gl: Actualizacións da base de datos

en: Taxonomy Term
gl: Término de taxonomía

en: Author name
gl: Nome do autor

en: Administrator role
gl: Rol de administrador

en: Author textfield
gl: Campo de texto autor

en: Author e-mail
gl: Correo electrónico do autor

en: Author uid
gl: Uid do autor
