Terminology (multiple words long strings) (8.x-0.1-alpha3) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: double click
hy: կրկնակի սեղմում

en: Double Click
hy: Երկ-Կոխ

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: Author Name
hy: Հեղինակի անուն

en: Author's website
hy: Հեղինակային կայք

en: Verify requirements
hy: Պահանջների ստուգում

en: Author information
hy: Հեղինակի մասին ինֆորմացիա

en: Author name
hy: Հեղինակի անունը

en: Author textfield
hy: Հեղինակ տեքստային դաշտ
