Terminology (multiple words long strings) (8.x-0.1-alpha3) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: double click
lv: dubultklikšķis

en: Double Click
lv: Dubultklikšķis

en: taxonomy terms
lv: taksanomījas termi

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Taxonomy terms
lv: Taksonomijas termini

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: Author Name
lv: Autora vārds

en: taxonomy term
lv: taksonomijas termins

en: Author's website
lv: Autora mājaslapa

en: Display link
lv: Attēlot saiti

en: Localization
lv: Lokalizācija

en: Verify requirements
lv: Pārbaudiet prasības

en: Administrator account
lv: Administratora konts

en: Author information
lv: Informācija par autoru

en: Database updates
lv: Datubāzes atjauninājumi

en: Author name
lv: Autora vārds

en: Administrator role
lv: Administratora loma

en: Author textfield
lv: Autora teksta lauks

en: Author e-mail
lv: Autora e-pasts
