Terminology (multiple words long strings) (8.x-0.1-alpha3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: double click
mn: хоёр дар

en: Double Click
mn: Хоёр дар

en: Authoring information
mn: Зохиогчийн мэдээлэл

en: Verify requirements
mn: Шаардлагыг шалгана уу

en: Database updates
mn: Өгөгдлийн сангийн шинэчлэлтүүд
