Terminology (multiple words long strings) (8.x-0.1-alpha3) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: double click
ro: dublu clic

en: Double Click
ro: Dublu clic

en: Taxonomy term
ro: Termen taxonomie

en: Taxonomy terms
ro: Termenii taxonomiei

en: Authoring information
ro: Informații despre autor

en: Author Name
ro: Numele autorului

en: taxonomy term
ro: termen de taxonomie

en: Author's website
ro: Site-ul autorului

en: Verify requirements
ro: Verifică cerințele

en: Administrator account
ro: Cont administrator

en: Author information
ro: Informaţii despre autor

en: Database updates
ro: Actualizări baza de date

en: Taxonomy Term
ro: Termen Taxonomie

en: Author name
ro: Nume autor

en: Administrator role
ro: Rol administrator

en: Author textfield
ro: Câmp text autor

en: Author uid
ro: Uid-ul autorului
