Terminology (multiple words long strings) (8.x-0.1-alpha3) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: double click
sk: dvojklik

en: Double Click
sk: Dvojité kliknutie

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Taxonomy terms
sk: Termíny taxonómie

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: Author Settings
sk: Nastavenia autora

en: Author's website
sk: Web stránka autora

en: Localization
sk: Lokalizácia

en: Verify requirements
sk: Overenie požiadaviek

en: Administrator account
sk: Účet administrátora

en: Author information
sk: Informácie o autorovi

en: Database updates
sk: Aktualizácie databázy

en: Taxonomy Term
sk: Termín taxonómie

en: Author name
sk: Meno autora

en: Administrator role
sk: Kategória administrátora

en: Author textfield
sk: Textové pole Autor
