Terminology (multiple words long strings) (8.x-0.1-alpha3) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: double click
sl: dvojni klik

en: Double Click
sl: Dvojni klik

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Taxonomy terms
sl: Taksonomski izrazi

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: Verify requirements
sl: Preveri zahteve

en: Administrator account
sl: Upravljavski račun

en: Author information
sl: Informacije o avtorju
