Terminology (multiple words long strings) (8.x-0.1-alpha3) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: taxonomy terms
az: taksanomiya terminləri

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Taxonomy terms
az: Taksanomiya terminləri

en: Author Name
az: Müəllif Adı

en: taxonomy term
az: taksonomiya termini

en: Author's website
az: Müəllifin saytı

en: Display link
az: Linki göstərin

en: Verify requirements
az: Tələbləri yoxlayın

en: Database updates
az: Verilənlər bazası yeniləmələri

en: Taxonomy Term
az: Taksonomiya termini

en: Author name
az: Müəllif adı

en: Administrator role
az: Administrator rolu
