Terminology (multiple words long strings) (8.x-0.1-alpha3) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: double click
be: падвойны клік

en: taxonomy terms
be: тэрміны таксаноміі

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Taxonomy terms
be: Тэрміны таксаноміі

en: Authoring information
be: Інфармацыя пра аўтара

en: taxonomy term
be: тэрмін таксаноміі

en: Verify requirements
be: Спраўдзь патрабаванні

en: Author information
be: Інфармацыя аб аўтары

en: Database updates
be: Абнаўленні базы дадзеных

en: Taxonomy Term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Author name
be: Iмя аўтара

en: Administrator role
be: Роля адміністратара

en: Author textfield
be: Тэкставае поле "Аўтар"

en: Author e-mail
be: E-mail аўтара
