Terminology (multiple words long strings) (8.x-0.1-alpha3) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: double click
da: dobbeltklik

en: Double Click
da: Dobbeltklik

en: taxonomy terms
da: taksonomi termer

en: Taxonomy term
da: Ord i ordforråd

en: Taxonomy terms
da: Taksonomitermer

en: Authoring information
da: Forfatter

en: Author Name
da: Forfatternavn

en: taxonomy term
da: taksonomi term

en: Authoring information.
da: Forfatter.

en: Author's website
da: Forfatterens website

en: Author UID
da: Forfatter UID

en: Administrator settings
da: Indstillinger for administrator

en: Display link
da: Vis som link

en: Author Pane
da: Forfatterrude

en: Author Information
da: Forfatterinformation

en: Author: @name
da: Forfatter: @name

en: Localization
da: Lokalisering

en: Verify requirements
da: Kontrollér systemkrav

en: Administrator account
da: Administrator

en: Author information
da: Forfatterinformation

en: Database updates
da: Databaseopdateringer

en: Author queue
da: Forfatterkø

en: Taxonomy Term
da: Taksonomiterm

en: Author name
da: Forfatternavn

en: Administrator role
da: Administratorrolle

en: Author textfield
da: Forfatter tekstfelt

en: Author uid
da: Forfatter uid
