Terminology (multiple words long strings) (8.x-0.1-alpha3) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: double click
dz: ཨེབ་གཏང་ཚར་གཉིས།

en: Double Click
dz: ཨེབ་གཏང་ཚར་གཉིས་

en: Taxonomy term
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་གྱི་ཐ་སྙད་

en: Authoring information
dz: བརྡ་དོན་དབང་སྤྲོད་དོ།

en: Localization
dz: ཡུལ་མཐུན་བཟོ་བ་

en: Author information
dz: རྩོམ་པ་པོའི་བརྡ་དོན།
