Terminology (multiple words long strings) (8.x-0.1-alpha3) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: double click
el: διπλό κλικ

en: Double Click
el: Διπλό Κλικ

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: Taxonomy terms
el: Όροι ταξινόμησης

en: Authoring information
el: Πληροφορίες σύνταξης

en: Author's website
el: Ιστοσελίδα του Συγγραφέα

en: Author Information
el: Πληροφορίες για το συντάκτη

en: Localization
el: Γλωσσική προσαρμογή

en: Verify requirements
el: Επαληθεύστε τις απαιτήσεις

en: Administrator account
el: Λογαριασμός διαχειριστή

en: Author information
el: Πληροφορίες για το συντάκτη

en: Database updates
el: Ενημέρωση βάσης δεδομένων

en: Taxonomy Term
el: Όρος ταξινόμησης

en: Author name
el: Όνομα συγγραφέα

en: Administrator role
el: Ρόλος διαχειριστή

en: Author textfield
el: Πεδίο κειμένου συντάκτη

en: Author e-mail
el: E-mail συγγραφέα

en: Author uid
el: Uid συντάκτη
