Terminology (multiple words long strings) (8.x-0.1-alpha3) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: double click
eo: duobla klako

en: Double Click
eo: Duobla klako

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Authoring information
eo: Aŭtora informo

en: author name
eo: Nomo de aŭtoro

en: author uri
eo: aŭtora uri

en: Author: !name
eo: Aŭtoro: !name

en: Author: @name
eo: Aŭtoro: @name

en: Localization
eo: Asimilado

en: Author: %name
eo: Aŭtoro: %name

en: Verify requirements
eo: Verigu bezonojn

en: Administrator account
eo: Konto de administranto

en: Author information
eo: Aŭtoraj informoj

en: Database updates
eo: Datumbazaj ĝisdatigoj

en: Author: !username
eo: Aŭtoro: !username
