Terminology (multiple words long strings) (8.x-0.1-alpha3) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: double click
et: topelt klõps

en: Double Click
et: Topeltklikk

en: taxonomy terms
et: taksonoomia terminid

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Taxonomy terms
et: Taksonoomia terminid

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Author Name
et: Autori Nimi

en: taxonomy term
et: klassifikatsioonitermin

en: Author's website
et: Autori veebileht

en: Localization
et: Lokaliseerimine

en: Verify requirements
et: Nõuete kontroll

en: Administrator account
et: Administraatori konto

en: Author information
et: Autori info

en: Database updates
et: Andmebaasi uuendused

en: Taxonomy Term
et: Taksonoomiatermin

en: Author name
et: Autori nimi

en: Administrator role
et: Administraatori roll

en: Author textfield
et: Autor

en: Author uid
et: Autori uid
